Bu Sinema Başka Sinema

sinema-aşkına-başka-sinema1Yerli ve yabancı filmleri herkesten önce izleyeceğiniz BAŞKA SİNEMA salonları, izleyicisiyle buluşuyor. 


Bağımsız filmlerin dağıtımcısı M3 Film ve Kariyo & Ababay Vakfı isbirliğiyle hayata geçirilen BAŞKA SİNEMA, özenle seçtiği, nitelikli, sinemaseverlerin sabırsızlıkla bekledikleri bağımsız filmleri artık yıl boyunca izlenebilir kılıyor. Yarattığı farklılıkla sinemaseverleri bir keşif yolculuğuna çıkaran BAŞKA SİNEMA, gün boyu ardı ardına sunduğu filmlerle izleyiciye seçme özgürlüğü sunuyor. 
 

BAŞKA SİNEMA İLE KESİNTİSİZ SİNEMA DENEYİMİ

İzleyicisine, aynı salonda günde en az üç film sunacak olan BAŞKA SİNEMA'da filmler görmenize yetecek kadar uzun süre vizyonda kalıyor. Kaçırma problemi ortadan kalkıyor böylelikle. Üstelik seanslarda eğer filmler 110 dakikadan uzun değilse, ara verilmiyor. Sürpriz film geceleri, kısa filmler, fragman seansları, gala gösterimleri, seanslardan sonra film ekibiyle sohbetler, izleyicinin katkısıyla yaratılacak etkinlikler, hep seyretmek istediğiniz ama kaçırdığınız filmler BAŞKA SİNEMA'da izleyicilerini bekliyor. BAŞKA SİNEMA; Beyoğlu Beyoğlu, Levent Metrocity, Altunizade Capitol, Kadıköy Rexx ve Ankara Büyülü Fener Kızılay sinemalarında. Siz de başka bir sinema deneyimi yaşayın.

Bir Cevap Yazın