Kefal Dergi ikinci sayısıyla yola devam ediyor!

Eline her olta alan delikanlılık yapmasın!” sloganıyla yayın hayatına başlayan Kefal Dergi’nin ikinci sayısı raflardaki yerini aldı. İkinci sayıda artan sayfa sayısı ile Kefal Dergi yine dopdolu.

Sadece bir edebiyat dergisi olarak değil; mizahi yanı, ilginç araştırma yazıları ve yazar Adalet Ağaoğlu röportajı ile daha ilk sayıdan dikkatleri üzerine çeken Kefal Dergi, ikinci sayıyla birlikte dağıtım alanını daha da genişletti ve internet üzerinden de satışa sunuldu.

Kefal Dergi’nin her sayıyla birlikte kendini daha da geliştireceğini söyleyen ekip, gösterilen ilgiden oldukça memnun. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan dergi ekibi, dergiyi ‘tekelcilik’ zihniyetinden yoksun bir biçimde her geçen gün taze kanların katıldığı bir yapı olarak tasarladıklarını ve herkesi de bu yapının içine davet ettiklerini yineliyor.

Kardeş Türküler röportajı, Olmasaydı Sonumuz Böyle köşesi, Bir Başka Kafalar, Kapitalizmde Boş Yok, İsyan Sadece Bir Şarkı İsmi Değildir, Hâl Maziye Benzer ve dahası ikinci sayıda…

İkinci sayının bulunduğu noktalar ve iletişim için: https://www.facebook.com/KefalDergi  

https://twitter.com/KefalDergisi

Bir cevap yazın