Yitik Ülke Öykü Yarışması başladı. Katılın, @yitikulkeyayin’dan kitap seti kazanın

yazmaYazmak için, yaratmak için ufacık da olsa bir ilham gerekir insana…

O ilhamı bulup da yaratma sürecinin hakkıyla üstesinden geldiğinde de, ortaya çıkardığı eserini paylaşma ihtiyacı duyar. Yazarın motivasyon kaynağı okunmaktır çünkü. Ne kadar çok insana ulaşırsa kelimeleri, o kadar artar mutluluğu…

Edebiyata gönül vermiş, yazma sürecine kafa yoran herkese destek olmak, üretkenliklerini ve yaratıcılıklarını artırmalarına yardımcı olmak için burada bir yarışma başlatıyoruz: Yitik Ülke Öykü Yarışması

Yarışmamız, Yitik Ülke Yayınları'ndan kitap seti hediyeli… Katılım herkese açık. 

Seçilen öyküler her yıl bir öykü kitabında toplanacak, kitap Yitik Ülke Yayınları'ndan çıkacak.

Yarışmaya, her hafta belirleyeceğimiz anahtar sözcüğe dair kısa öyküler yazarak katılabileceksiniz. Öyküleriniz, editörlerimiz tarafından değerlendirilecek ve haftanın sonunda yayımlanmak üzere bir/birkaç öykü seçilecek.

İlk yarışmamıza katılım için son gün 29 Ekim 2013.

KOŞULLAR

-Kendinize ait en az 2 kısa öyküyle katılabilirsiniz. Öyküler için yazım sınırı en fazla 1 sayfadır. Word dosyası halinde özgeçmiş/yazar adı/iletişim bilgileri (açık adres-telefon-sosyal medya adresleri [bu, güvenlik içindir ve gerektiğinde yazara ulaşmak için iletişimsel olarak kullanılacaktır]) topluca iletilmelidir. Mahlasla yazılan öyküler kabul edilmeyecektir.

-İlk yarışma için anahtar sözcük: "Ağaç"

(Yazacağınız öykü anahtar sözcükle ilgili olmalı, onu anlatmalı, öykünüzün içinde o olmalı, yazım tarzında özgürsünüz.)

-Katılmak için, Twitter üzerinde @yitikulkeyayin adresini takip edin, www.yitikulke.com sitesinden detaylı bilgi alın. Yazdığınız öyküyü yitikulke@yandex.com adresine gönderin. Bu adrese iletilmeyen öyküler yarışma dışıdır.

-Yitik Ülke kitap seti her hafta, öyküsü seçilip Yitik Ülke sitesinde  (www.yitikulke.com) yayımlanan bir yazara hediye edilecektir. Katılım ve seçim durumuna göre bu hediye iki ya da üç kişiye de verilebilir. Kitap setleri Yitik Ülke Yayınları'nca belirlenir ve kazanan yarışmacıya kargo ile, ulaşımı alıcıya ait olarak 10 gün içinde yazarın belirttiği adrese gönderilir.

Başarılar…

Bir Cevap Yazın