Yitik Ülke Yayınları – İzmir Kitap Fuarı imza günleri (22-30 Nisan 2017)

İzmir Kitap Fuarı’nda Yitik Ülke Yayınları kitap standında buluşalım.
İmza günlerimiz şöyle: (güncellenmektedir)

22 Nisan 2017 Cumartesi

13.00  – Gündüz Öğüt – Kezban Şahin Taysun – Kadir Aydemir

14.00  Nalân Tuntaş – Nilgün Şimşek – Banu Özkan Tozluyurt

15.00 Orhan Çetinbilek – Benen Çetindağ

16.00 Gökçenur Ç. – Efe Duyan – Çimen Erengezgin – Alper Akdeniz

17.00 Melike Çelebi

 

23 Nisan 2017 Pazar

12.00 Hamdi Tuncer – Mustafa Ünver – Alper Akdeniz

13.00 Kadir Aydemir – Gündüz Öğüt – Aydın İleri

14.00 Banu Özkan Tozluyurt

15.00  Sunar Kural Aytuna  – Seçim Seziş – Ayşen Gacan Gülbağ

16.00 Efe Duyan – Gökçenur Ç. – Pınar Gogulan

17.00 Mert Çuhadaroğlu – Onur Akbudak – Melike Çelebi

 

24 Nisan 2017 Pazartesi

13.00 Çimen Erengezgin – Gündüz Öğüt – Kadir Aydemir

14.00 Orhan Çetinbilek – Sunar Kural Aytuna

15.00 Benen Çetindağ – Ahmet Zeki Muslu

16.00 Seçim Seziş – Aydın İleri – Ayşen Gacan Gülbağ

 

25 Nisan 2017 Salı

12.00 Mine Topal – Esra Aylin Akalın

13.00 Kadir Aydemir – Ayşen Gacan Gülbağ

15.00 Benen Çetindağ – Gündüz Öğüt

 

26 Nisan 2017 Çarşamba

12.00 Mine Topal – Esra Aylin Akalın

13.00 Ferhat Uludere – Gündüz Öğüt – Kadir Aydemir – Onur Akbudak

14.00 Ahmet Zeki Muslu – Yunus Bekir Yurdakul

 

27 Nisan 2017 Perşembe

13.00 Gündüz Öğüt – Kadir Aydemir – Onur Akbudak

14.00 Yunus Bekir Yurdakul

 

28 Nisan 2017 Cuma

12.00 Ekin Köker

13.00 Melike Çelebi – Barış Çağrı Genç – Gündüz Öğüt – Kadir Aydemir

14.00 Harun Özen – Ahmet Zeki Muslu – Yunus Bekir Yurdakul

15.00 Orhan Çetinbilek – Bade Osma Erbayav

 

29 Nisan 2017 Cumartesi

12.00 Hamdi Tuncer – Ekin Köker – Mustafa Ünver

13.00 Gündüz Öğüt – Barış Çağrı Genç – Kadir Aydemir

14.00 Orhan Çetinbilek – Harun Özen – Melike İnci – Bade Osma Erbayav

15.00 Melek Eryazıcı – Kezban Şahin Taysun – Burcu Ayan Sonkur

16.00 Serkan Türk – Yeşim Cimcoz – Yunus Bekir Yurdakul

17.00 Aydın İleri – Zekeriya Çavuşoğlu

18.00 Alper Akdeniz

 

30 Nisan 2017 Pazar

12.00 Hamdi Tuncer – Ekin Köker – Alper Akdeniz

13.00 Gündüz Öğüt – Melek Eryazıcı – Barış Çağrı Genç – Kadir Aydemir

14.00 Orhan Çetinbilek – Melike İnci

15.00 Serkan Türk – Ahmet Zeki Muslu – Onur Akbudak

16.00 Zekeriya Çavuşoğlu – Yunus Bekir Yurdakul