Yitik Ülke Yayınları’nın İzmir Kitap Fuarı’ndaki imza günleri #kitapfuarı

Yitik Ülke Yayınlarımızın, Tüyap’ın düzenlediği İzmir Kitap Fuarı‘ndaki (16-24 Nisan 2016 tarihleri arasında) imza günü etkinlikleri aşağıdaki gibidir. Tüm okurlarımız davetlidir.

Yitik Ülke Yayınları 2. Salon – 310 B adresinde olacak.

* * *

İmza günlerimize katılmak isteyen yazarlarımız bizimle iletişime geçebilir. 

16 Nisan 2016 Cumartesi

11.00-13.00 Mustafa Ünver

12.00-13.00 Gündüz Öğüt – Alper Akdeniz

13.00-14.00  Hamdi Tuncer – Kadir Aydemir – Özlem Anar

14.00-15.00 Melike İnci – Tülin Dursun

15.00-16.00  Pınar Gogulan

16.00-17.00 Çimen Erengezgin

17.00-18.00 Enver Topaloğlu – Serkan Türk

 

17 Nisan 2016 Pazar

12.00-13.00 Alper Akdeniz – Gündüz Öğüt

13.00-14.00 Kadir Aydemir – Ahmet Zeki Muslu – Serkan Türk

14.00-15.00 Çimen Erengezgin – Orhan Çetinbilek

15.00-16.00 Vejdi Karanki – Tülin Dursun

16.00-17.00 Pınar Gogulan – Melike İnci

 

18 Nisan 2016 Pazartesi

13.00-14.00 Çimen Erengezgin

14.00-15.00 Tülin Dursun

15.00-16.00 Ahmet Zeki Muslu

 

19 Nisan 2016 Salı

13.00-14.00 Tülin Dursun – Berkiz Berksoy

15.00-16.00 Ahmet Zeki Muslu

17.00-18.00 Orhan Çetinbilek

 

20 Nisan 2016 Çarşamba

13.00-14.00 Tülin Dursun – Berkiz Berksoy

17.00-18.00 Orhan Çetinbilek

 

21 Nisan 2016 Perşembe

13.00-14.00 Aydın İleri

14.00-15.00 Nilgün Şimşek

16.00-17.00 Bade Osma Erbayav

17.00-18.00 Orhan Çetinbilek

 

 

22 Nisan 2016 Cuma

13.00-14.00 Erol Aslan – Bade Osma Erbayav

14.00-15.00 Nilgün Şimşek – Ayşe Gaffaroğlu

15.00-16.00 Aydın İleri

16.00-17.00 Aysun Uzal

 

23 Nisan 2016 Cumartesi

12.00-13.00 Gündüz Öğüt – Nilgün Şimşek – Nalân Tuntaş

13.00-14.00 Kadir Aydemir – Kezban Şahin Taysun – Ahmet Zeki Muslu

14.00-15.00 Barış Efendioğlu – Ferhat Uludere – Ali Deniz Uslu

15.00-16.00 Barış Çağrı Genç – Erol Aslan – Aydın İleri – Ayşe Gaffaroğlu

16.00-17.00 Esra Akmeşe

 

 

24 Nisan 2016 Pazar

11.00-13.00 Mustafa Ünver – Ümit Coşkun

13.00-14.00 Kadir Aydemir – Burak Sarımehmetoğlu – Ahmet Zeki Muslu

14.00-15.00 Nilgün Şimşek – Esra Akmeşe – Aydın İleri

15.00-16.00 Gündüz Öğüt – Dilek Neşe Açıker